הרשמו להמלצת התוכן החודשית

חיפוש

דף קשר מתנדבים לשנת 2023/24

ריכוז של קבוצות הווטסאפ, הלינקים ופרטי קשר אחרים לשימושם של מתנדבי התוכנית

קבוצות ווטסאפ

עבראניאת כולם 2023/24 עבראניאת כולם 2023/24​

הקבוצה הראשית שכוללת את כל מתנדבי התוכנית ואת צוות עבראניאת. מיועדת להודעות לכלל המתנדבים ואיננה פתוחה לתגובות. אנחנו משתדלים לרשום לקבוצה זו את כולכם אבל אם במקרה אתם לא רשומים הנה לינק לרישום לקבוצת ״עבראניאת כולם״

עבראניאת [שם בית הספר]

כוללת את מתנדבי אותו בית ספר + צוות בית הספר. הודעות, תיאומים, דווחי המתנדבים אחרי כל פגישה ושאלות לגבי הפעילות באותו בית ספר. אנחנו נשבץ כל אחד מכם לקבוצת בית הספר שבו הוא מתנדב.

עבראניאת המלצת השבוע

כאן מתקבלת המלצה על תכנים מתאימים בעברית שניתן להשתמש בהם במפגשים. פתוחה לכלל המתדבים לפי בחירתם + לובנה, תמי וורד. הודעות בלבד ללא תגובות.
לינק לרישום לקבוצת ״עבראניאת המלצת השבוע״

עבראניאת שיתופים

כאן המתנדבים משתפים בשאלות, רעיונות וטיפים שעולים בקבוצות הבית ספריות השונות ועשויים לעניין מתנדבים נוספים מבתי ספר אחרים. פתוחה לכלל המתנדבים לפי בחירתם + תמי וורד שגם תעננה על שאלות ובעיות שעולות בקבוצה הזו.
לינק לרישום לקבוצת עבראניאת שיתופים״

[קבוצה עם התלמידים שלי]

מומלץ להקים 2 קבוצות וואטסאפ, אחת עם כל קבוצת תלמידים שלכם. זה מאפשר לשמור על קשר ולתאם במהלך הימים שבין המפגשים. מניסיון עדיף לעבור 2-3 מפגשים לפני שיוזמים הקמת הקבוצה וכמובן שרק אם זה מתאים לכולם.

הערה חשובה

אנחנו עושים מאמץ גדול לא להעמיס בהודעות בקבוצות השונות יותר מהמינימום ההכרחי לצורך ניהול תקין של התוכנית. אנחנו מבקשים גם את שיתוף הפעולה של כולם לשימוש בקבוצות אך ורק להודעות רלוונטיות לתוכנית עבראניאת.

פורום שו"ת חדשי (שאלות ותשובות):

יתקיים אחת לחודש ביום ראשון הראשון בכל חודש בשעה 20:30 . הפורום פתוח לכלל המתנדבים להעלאת שאלות וקשיים מהמפגשים. מתקיים בכל מספר של משתתפים בהנחיית תמי. פורום שו"ת ראשון יתקיים ביום א' 1 לאוקטובר )יום שני של סוכות( בשעה 20:30 פורום שו"ת שני יתקיים ביום א' 5 לנובמבר בשעה 20:30 … וכן הלאה. לינק לפורום יופץ לקראת המפגש הראשון.

רוצים לקבל המלצות למפגשים?

הצטרפו לקבוצת ההמלצות בווטסאפ והישארו מעודכנים!
בקבוצה נשתף בהמלצות לתוכניות מובנות למפגשים לפי חודשים ומועדים.
התוכניות כוללות רעיונות למשחקים, נושאי שיחה והכנות מקדימות.​

סינון תוכן

נושא
נושא
סוג התוכן
סוג התוכן
אורך תוכן (דקות)
אורך תוכן (דקות) - slider
0:0052:00